Varustus

Meie jaoks on väga oluline treenijate turvaline trennikeskkond, seetõttu soosime nii väga head üldtreeningvarustust mis saalis on kui ka privaatkaitsevarustust, et ühtepidi olla kaitstud ning teistpidi anda üksteisele võimalus reaalseks treeninguks üksteist vigastamata.

Personaalne varustus:

Hädavajalik varustus, mis võiks treenimiseks käepärast olemas olla (nii tavatreeningutel kui laagrites) oleks kubemekaitse, hambakaitsmed ja paar kindaid. Algaja peaks kindlasti soetama kõigepealt poksikindad, et paremini lööke harjutada ning aeglast sparringut teha. Võtete lisamisel võiks olla soetatud ka MMA-kindad, seda eelkõige edasijõudnute seisukohast, seega alustajale on see teisejärguline küsimus, eriti kui liialt alguses kulutada ei soovi. Kui võimalust on, siis parim on kui soetada mõlemad kindad. Ideaalis võiks turvavarustuses olla ka säärekaitsmed (korralike jalalöökide ja –blokkide tegemiseks) ja konkreetselt maadlusjalatsid (tugevad ja kõrge servaga), edasijõudnutele ka kiiver ning vest. Väljas olles (suviti saab treenida ka väljas) sobivad tossud, peaasi et liialt pehmed pole (niiskus ja löögid). Laagrites võiks olla nii välijalanõud kui ka sisejalanõud saalis treenimiseks. Ärge unustage – kaitsevarustus annab võimaluse reaalsemaks ja turvalisemaks treenimiseks nii kandjale kui ka tema vastasele! KMG Eesti hoolib väga enda treenitavate tervisest ning teeme endast kõik oleneva et kõik saaksid turvaliselt ja samas vastavalt tasemele võimalikult reaalselt trenni teha.

Kollektiivne treeningvarustus:

Klubi poolt saavad treenijad kasutada ühisvarustust, mille alla kuuluvad peamiselt poksikotid, löögikilbid, löögipadjad, noad, kaikad, püstolid ja muu treeninguks vajalik. Kuna Krav Maga reegleid ei tunne (1. reeglid on meil trennis selleks et partnereid hoida ning 2. reeglid on ka tänaval niipalju kui seadused meid kohustavad), siis kasutame ka näiteks toole ja muid “tavapäraseid” objekte, mida tavaliselt ei kasutata. Klubi varustus kulub, seega seda tuleb parandada ja uuendada.

Küsi nõu ja tutvu varustusega meie treeningsaalides!