KMG Eesti ja meie visioon

KRAV MAGA GLOBAL EESTI!

Krav Maga Global on maailma suurim autentse Krav Maga arendaja, mida juhib Eyal Yanilov, kes on Krav Maga looja Imi Lichtenfeld’i lähim õpilane.

Krav Maga Global Eesti asutati 2014.a. Janek Junja poolt, kes on tänase seisuga G5-taseme instruktor ja KMG Eesti direktor. Käesolevaks hetkeks on tema õpilased lõpetanud esimese litsenseeritud rahvusvahelise instruktorite kursuse Eestis ja töötavad aktiivselt järjepideva arengu ning turvalisema ühiskonna nimel. Krav Maga Global Eesti tegevust aitab suunata Krav Maga Akadeemia Eesti.

Olles alates 2015.a. peamiselt Sõle piirkonnas Kaera 21 asuvas saalis trenne läbi viinud, avame nüüd 2018.a. sügisel uue Krav Maga Akadeemia Eesti treeningsaali ka uues Viimsi spordihoones, mis toob Krav Maga Global taktikalise enesekaitseõpetuse ja turvatunde ka Viimsi kogukonda.

KMG Eesti visioon:

Turvalisem riik ja keskkond. Õnnelikumad ja enesekindlamad inimesed ning nende naeratavad ja elurõõmsad lapsed. Soovime aina rohkem pöörata tähelepanu just naiste ja laste turvalisusele, koolikiusamisele.

Me siiralt anname parima, et kõik meiega treenivad inimesed suudaksid enda ning lähedaste eest seista! Me oleme veendunud et Krav Maga sobib kõigile ning julgustame tulema meie trennidesse!