Treeningute hinnad

ÜLDTRENNIGRUPID

Meie hinnad alates 01.09.2022

Esimene proovitreening (90min) alati tasuta!

  • ERIPAKKUMINE / Uus alustaja või baaskursus (kuni 3 kuud) – 150 EUR
  • Kuukaart 70 EUR (koroonalainetuse ajal kuukaarte ei paku)
  • 10x kaart 95 EUR – kaart aegub pärast 10 treeningkorda või hiljemalt 2 kuuga.
  • 1x treening 15 EUR
  • Aastane treeningkaart 750 EUR (kuni 15.10.2022 pakume 550 EUR)
    ERATREENINGUTE HINNAD ALLPOOL!

– Kuukaart annab piiramatu osalemise kõigis hetkel kasutavates treeningkohtades. Kuukaardi soetamise aluseks on igakuine lepinguline makse, mis tähendab, et klubi arvestab treenija kuutasu igakuise laekumisega. Leping kehtib hooaja lõpuni ja lõpeb suvelaagriga. Lepingu ennetähtaegse katkestamise tasu on poole kuutasu hind (35 EUR) ning jooksval hooajal uut lepingut enam ei sõlmita. Juunis ja juulis samuti uusi kuukaarte ei sõlmita, suveperioodil saab ainult 3x kaarte hinnaga 30 EUR või makstakse ühekordset osalustasu 12 EUR (välja arvatud enne suve lepingu sõlminud kuu- või aastakaardi omanikud, kuni lepingute lõppemisteni). Kuukaarti pakume taas kui koroona üles-alla käies segadust ei tekita.

– 10x kaart aegub pärast 10 treeningkorda või ajaliselt hiljemalt 2 kuud peale kaardi soetamist. Kaart sobib eraregulaarsemale treenijale, näiteks kes reisib palju või ei tea täpselt mis päeval osaleda saab. 1 treeningkord on 90 või 120min, sõltuvalt ajast ja kohast. Uuel hooajal lõpeb hooaeg järgmise suve juulikuus suvelaagriga, mis toimub 15 – 18. juuli 2021.

– 1x treening võimaldab ühe treeningu, tasumine sularahas kohale tulles.

– Aastane treeningkaart on kuutasusse arvestades selgelt kõige soodsam pakett ning võimaldab piiramatult osaleda treeningutel ühe aasta jooksul, annab -25% kõikidelt tavaseminaride, eksami ettevalmistuskursuste ja eksamite tasudelt, soodustus ei kehti peakorteri ametlikele kursustele. Samuti annab aastakaart igaaastase suvelaagri osalustasult -10%. Aasta treeningkaardiga säästad ühe hooajaga sõltuvalt erinevatel üritustel osalemistest mitusada EUROt ning ei pea vaevlema pidevate tasumistega. Regulaarsele Krav Maga sõbrale on see asendamatu! Aastane treeningkaart soetatakse ühe maksena ette.

– Eripakkumine annab kolmekuulise piiramatu treeningvõimaluse ainult täiesti uuele tulijale, kes ühineb alustava baaskursusega või ka uuele tulijale, kes ühineb baaskursuse välisel ajal ja alustab treeningutega meie juures esimest korda. Baaskursused algavad üldjuhul septembris, detsembris ja märtsis, täna koroonale see võib aga ka muutuda. Paketti saab välja osta ühekordse ettemaksena hiljemalt algava baaskursuse esimese kuu 15. kuupäevaks. Eripakkumist ei tehta enam alates käesoleva hooaja esimesest maist, sest hooaeg lõpeb juulikuu keskel (alates juunist ainult välitreeningud) ja eripakkumised uutele naasevad uue hooajaga septembrikuust.

Tasutud eripakkumisest (3 kuud), 10x kaardist, kuukaardist (kui see on kehtiv) või treeningu aastakaardist saab loobuda 7 päeva jooksul tasumisest, mõjuval põhjusel tühistamisel makstakse sel juhul 50% tasutud summast tagasi. Klubi planeerib samamoodi oma ressursse, trenniaegu treeningsaalis, investeeringuid varustusse, reklaamikulusid ja palju muud, mistõttu tuleb teineteisega arvestada kahepoolselt. Alati saab soetatud paketi või kaardi anda sõbrale, tehes omavahelised kokkulepped järelejäänud treeningvõimaluste ärakasutamiseks.

Kevadel 2020 puutus klubi esmakordselt kokku eriolukorraga, mis tekitas palju kahju ja segadust. Et segadust ja kahju vältida, lähtume algaval hooajal järgnevast:

Lepinguline kuukaart kehtib hooaja lõpuni ja lepinguline aastakaart kehtib 12 kuud, seda sõltumata eriolukordadest. 10x kaartide puhul pikeneb kehtivusaeg 1 kuu võrra eriolukorra kuulutamisest (3 kuud on kehtivuse ülempiir). Loodame selles osas kõigi mõistvale suhtumisele.

LASTEGRUPID (Kaera 21) – HETKEL (SÜGIS 2022 – SUVI 202) LASTEGRUPPE POLE!

13+ on väga tõenäoliselt sobilik juba standardgruppi, kõiki noori treenijaid käsitletakse aga individuaalselt.

Peresoodustus – Kuna toetame perega koos veedetud aega, pakume soodustust tõendatult samast perekonnast (vanemad koos, vanemad ja nende lapsed või ainult ühe perekonna lapsed) osalevatele treenijatele:

2 inimest – mõlemale kuukaart -10%

3 inimest – kõigile kuukaart -15%

4 inimest või rohkem – kõigile kuukaart -20%

ERATREENINGUD (Kaera 21 või kokkuleppel teine koht)

Laps alla 13a (üks laps treenib koos instruktoriga):

60min = 55 EUR

90min = 75 EUR

Laste paar (kaks samas vanuserühmas last treenivad koos, instuktor juhendab):

60min = 90 EUR / 45 EUR inimene

90min = 110 EUR / 55 EUR inimene

Täiskasvanu (või 13+):

60min = 80 EUR

120min = 140 EUR

Täiskasvanute paar:

60min = 130 EUR / 65 EUR inimene

120min = 220 EUR / 110 EUR inimene

KLUBI AASTAMAKS

Iga aasta detsembrist alates kogume klubi olemasolevatelt liikmetelt järgneva treeningaasta klubi aastamaksu. Aastamaks on 50 EUR, kes liitub uuel aastal regulaartreeningutega alates 01.09 (uue hooaja algus), siis aastamaks selle aasta eest on 25 EUR. Klubi aastamaksu kogume olemasolevatelt liikmetelt 1. – 20. detsembrini ning KMG Eesti on väga tänulik ka suuremate toetuste eest kui küsitud. Aitäh!

Ülekandega makstes palume kasutada järgmist pangakontot:

LHV Pank:
KMG-Krav Maga Global Eesti MTÜ
EE29 7700 7710 0257 9745

Selgitus: Trenniskäija nimi (eriti kui maksab keegi teine, näiteks vanem) ja kuukaart või 10x kaart.