Treeningute hinnad

ÜLDTRENNIGRUPID

Meie hinnad alates 01.09.2022

Esimene proovitreening (90min) alati tasuta!

  • ERIPAKKUMINE / Uus alustaja või baaskursus (kuni 3 kuud) – 150 EUR
  • 10x kaart 95 EUR – kaart aegub pärast 10 treeningkorda või hiljemalt 2 kuuga.
  • 1x treening 15 EUR
  • Aastane treeningkaart 650 EUR
    ERATREENINGUTE HINNAD ALLPOOL!

– 10x kaart aegub pärast 10 treeningkorda või ajaliselt hiljemalt 2 kuud peale kaardi soetamist. Kaart sobib eraregulaarsemale treenijale, näiteks kes reisib palju või ei tea täpselt mis päeval osaleda saab. 1 treeningkord on 90 või 120min, sõltuvalt ajast ja kohast. Uuel hooajal lõpeb hooaeg järgmise suve suvelaagriga juulikuus.

– 1x treening võimaldab ühe treeningu, tasumine sularahas kohale tulles.

– Aastane treeningkaart on kuutasusse arvestades selgelt kõige soodsam pakett ning võimaldab piiramatult osaleda treeningutel ühe aasta jooksul, annab -25% kõikidelt tavaseminaride, eksami ettevalmistuskursuste ja eksamite tasudelt, soodustus ei kehti peakorteri ametlikele kursustele. Samuti annab aastakaart igaaastase suvelaagri osalustasult -10%. Aasta treeningkaardiga säästad ühe hooajaga sõltuvalt erinevatel üritustel osalemistest mitusada EUROt ning ei pea vaevlema pidevate tasumistega. Regulaarsele Krav Maga sõbrale on see asendamatu! Aastane treeningkaart soetatakse ühe maksena ette.

– Eripakkumine annab kolmekuulise piiramatu treeningvõimaluse ainult täiesti uuele tulijale, kes ühineb alustava baaskursusega või ka uuele tulijale, kes ühineb baaskursuse välisel ajal ja alustab treeningutega meie juures esimest korda. Baaskursused algavad üldjuhul septembris, detsembris ja märtsis, täna koroonale see võib aga ka muutuda. Paketti saab välja osta ühekordse ettemaksena hiljemalt algava baaskursuse esimese kuu 15. kuupäevaks. Eripakkumist ei tehta enam alates käesoleva hooaja esimesest maist, sest hooaeg lõpeb juulikuu keskel (alates juunist ainult välitreeningud) ja eripakkumised uutele naasevad uue hooajaga septembrikuust.

Tasutud eripakkumisest (3 kuud), 10x kaardist või treeningu aastakaardist saab loobuda 7 päeva jooksul tasumisest, mõjuval põhjusel tühistamisel makstakse sel juhul 50% tasutud summast tagasi. Klubi planeerib samamoodi oma ressursse, trenniaegu treeningsaalis, investeeringuid varustusse, reklaamikulusid ja palju muud, mistõttu tuleb teineteisega arvestada kahepoolselt. Alati saab soetatud paketi või kaardi anda sõbrale, tehes omavahelised kokkulepped järelejäänud treeningvõimaluste ärakasutamiseks.

Kevadel 2020 puutus klubi esmakordselt kokku eriolukorraga, mis tekitas palju kahju ja segadust. Et segadust ja kahju vältida, lähtume algaval hooajal järgnevast:

Lepinguline kuukaart kehtib hooaja lõpuni ja lepinguline aastakaart kehtib 12 kuud, seda sõltumata eriolukordadest. 10x kaartide puhul pikeneb kehtivusaeg 1 kuu võrra eriolukorra kuulutamisest (3 kuud on kehtivuse ülempiir). Loodame selles osas kõigi mõistvale suhtumisele.

LASTEGRUPID (Kaera 21) – HETKEL (SÜGIS 2022 – SUVI 202) LASTEGRUPPE POLE!

13+ on väga tõenäoliselt sobilik juba standardgruppi, kõiki noori treenijaid käsitletakse aga individuaalselt.

Peresoodustus – Kuna toetame perega koos veedetud aega, pakume soodustust tõendatult samast perekonnast (vanemad koos, vanemad ja nende lapsed või ainult ühe perekonna lapsed) osalevatele treenijatele:

2 inimest – mõlemale kuukaart -10%

3 inimest – kõigile kuukaart -15%

4 inimest või rohkem – kõigile kuukaart -20%

ERATREENINGUD (Kaera 21 või kokkuleppel teine koht)

Laste paar (kaks samas vanuserühmas last treenivad koos, instuktor juhendab):

60min = 100 EUR / 50 EUR inimene

90min = 140 EUR / 70 EUR inimene

Täiskasvanu (või 13+):

60min = 80 EUR

120min = 140 EUR

Täiskasvanute paar:

60min = 130 EUR / 65 EUR inimene

120min = 220 EUR / 110 EUR inimene

KLUBI AASTAMAKS

Iga aasta detsembrist alates kogume klubi olemasolevatelt liikmetelt järgneva treeningaasta klubi aastamaksu. Aastamaks on 50 EUR, kes liitub uuel aastal regulaartreeningutega alates 01.09 (uue hooaja algus), siis aastamaks selle aasta eest on 25 EUR. Klubi aastamaksu kogume olemasolevatelt liikmetelt 1. – 20. detsembrini ning KMG Eesti on väga tänulik ka suuremate toetuste eest kui küsitud. Aitäh!

Ülekandega makstes palume kasutada järgmist pangakontot:

LHV Pank:
KMG-Krav Maga Global Eesti MTÜ
EE29 7700 7710 0257 9745

Selgitus: Trenniskäija nimi (eriti kui maksab keegi teine, näiteks vanem) ja 10x kaart või aastakaart.