Treeningute hinnad

ÜLDTRENNIGRUPID

Meie hinnad alates 24.08.2023

Esimene proovitreening (90min) alati tasuta!

  • ERIPAKKUMINE / Uus alustaja või baaskursus (kuni 3 kuud) – 175 EUR
  • 3-kuu kaart – 250 EUR
  • 10x kaart 100 EUR – kaart aegub pärast kümmet treeningkorda või hiljemalt 2 kuuga.
  • 1x treening 15 EUR
  • Aastane treeningkaart 750 EUR
    ERATREENINGUTE HINNAD ALLPOOL!

– 10x kaart aegub pärast 10 treeningkorda või ajaliselt hiljemalt 2 kuud peale kaardi soetamist. Kaart sobib eraregulaarsemale treenijale, näiteks kes reisib palju või ei tea täpselt mis päeval osaleda saab. 1 treeningkord on 90 või 120min, suveperioodil on välitreening veidi pikem. Hooaeg lõpeb järgmise suve suvelaagriga juulikuus.

– 1x treening võimaldab ühe treeningu, tasumine sularahas kohale tulles.

– Aastane treeningkaart on kuutasusse arvestades selgelt kõige soodsam pakett ning võimaldab piiramatult osaleda treeningutel ühe aasta jooksul, annab -20% kõikidelt tavaseminaride, eksami ettevalmistuskursuste ja eksamite tasudelt, soodustus ei kehti peakorteri ametlikele kursustele. Samuti annab aastakaart igaaastase suvelaagri osalustasult -10%. Aastase treeningkaardiga säästad raha ning ei pea vaevlema pidevate tasumistega. Regulaarsele Krav Maga sõbrale on see asendamatu! Aastane treeningkaart soetatakse ühekordse ettemaksena.

– Eripakkumine annab kolmekuulise piiramatu treeningvõimaluse ainult täiesti uuele tulijale, kes ühineb alustava baaskursusega või ka uuele tulijale, kes ühineb baaskursuse välisel ajal ja alustab treeningutega meie juures esimest korda.

Tasutud eripakkumisest (3 kuud), 3-kuu kaardist, 10x kaardist või treeningu aastakaardist saab loobuda 7 päeva jooksul tasumisest, mõjuval põhjuse korral tühistamisel makstakse sel juhul 50% tasutud summast tagasi. Klubi planeerib samuti oma ressursse, saali broneerimisi, investeeringuid varustusse, reklaamikulusid ja palju muud. Alati saab soetatud paketi või kaardi anda ka sõbrale, tehes omavahelised kokkulepped järelejäänud treeningvõimaluste ärakasutamiseks.

13+ võib olla sobilik juba standardgruppi, kõiki noori treenijaid käsitletakse aga individuaalselt. Kes kahtleb siis alati võib tulla proovima, kuidas Krav Maga sobib.

Peresoodustus – Kuna toetame perega koos veedetud aega, pakume soodustust tõendatult samast perekonnast (vanemad koos, vanemad ja nende lapsed või ainult ühe perekonna lapsed) osalevatele treenijatele:

2 inimest – mõlemale trennikaart -10%

3 inimest – kõigile trennikaart -15%

4 inimest või rohkem – kõigile trennikaart -20%

Aastakaardile saab peresoodustustuse 10%, sõltumata pereliikmete arvust.

ERATREENINGUD (Kaera 21 või kokkuleppel teine koht)

Laste paar (kaks samas vanuserühmas last treenivad koos, instuktor juhendab):

60min = 100 EUR / 50 EUR inimene

90min = 140 EUR / 70 EUR inimene

Täiskasvanu (või 13+):

60min = 80 EUR

120min = 140 EUR

Täiskasvanute paar:

60min = 130 EUR / 65 EUR inimene

120min = 220 EUR / 110 EUR inimene

KLUBI AASTAMAKS

Iga aasta detsembris kogume klubi olemasolevatelt liikmetelt järgneva treeningaasta klubi aastamaksu. Aastamaks on 50 EUR, kes liitub uuel aastal regulaartreeningutega alates august-september (uue hooaja algus), siis aastamaks selle aasta eest on 30 EUR. Klubi aastamaksu kogume olemasolevatelt liikmetelt 1. – 10. detsembrini ning KMG Eesti on väga tänulik ka suuremate toetuste eest kui küsitud. Aitäh!

Ülekandega makstes palume kasutada järgmist pangakontot:

LHV Pank:
KMG-Krav Maga Global Eesti MTÜ
EE29 7700 7710 0257 9745Selgitus: Trenniskäija nimi (eriti kui maksab keegi teine, näiteks vanem) ja 10x kaart või aastakaart.