Naiste Enesekaitsekursus


NAISTE ENESEKAITSEKURSUS / SÜGIS 2023

Võimalus on taas osaleda enesekaitsekursusel, mis on mõeldud eelkõige naistele ning neidudele.

Töötame erineva materjali kallal nii taktikaliselt kui tehniliselt ja harjutame asjad ka füüsiliselt läbi, et suudaksite vajadusel tänaval enda eest seista, jääda võimalikult terveks ja saada ohusituatsioonist turvaliselt välja.

Meie treening baseerub maailma üheks kõige efektiivseimaks ja kiiresti omandatavaks enesekaitsesüsteemiks loetava Krav Maga (Iisrael) alustel ning treeningprintsiipidel.

Kursus toimub pühapäeval, 19.11.2023 Sõle Spordikeskuses, Põhja-Tallinnas kell 13.00 – 17.00. Mõistlik on koguneda 15 minutit enne üritust. Treeningruumiks on spordikeskuse võitluskunstide saal. Kohapeal on riietusruumid ja pesuvõimalus, kaasa sisetreeninguks sobivad riided ja mittemäärivad trennijalanõud. Parkida saab Sõle Spordikeskuse parklates.

Kursuse hind on 65 EUR ja kestab 4 tundi.

Registreerimiseks kirjutage meile: 
info@krav-maga.ee või events.kmgestonia@gmail.com
Samadelt meiliaadressidelt saate julgesti ka lisainfot küsida.

Osalustasu palume kanda meie arveldusarvele:
KMG- Krav Maga Global Eesti MTÜ
EE29 7700 7710 0257 9745
Selgitus: osaleja nimi, naistekursus sügis
Summa: 65 EUR

Jälgi kursust ka meie Facebook ürituse alt:
Kursuse FB Event

AGA MIDA TÄPSEMALT TEGEMA HAKKAME?

KMG Eesti instruktorid ja abiinstruktorid keskenduvad neil kursustel just naistele ning tütarlastele – nende tugevustele, eelistele ja võimalustele keerulistes olukordades.

Materjali võiks lühidalt kokku võtta järgmiselt:

✅ praktiseerime enesekaitsetehnikaid

✅ räägime taktikatest ja erinevatest otsustest lähtuvalt olukorrast

✅ konflikti rahustamine – võitlus – turvaline väljumine stressiolukorras

✅ loome selge pildi just naiste tugevustest ja eelistest

✅ füüsiline ning praktiline treening turvalises keskkonnas

✅ isikukaitsevahendid ja nende kasutamine

Treenime kontrolli stressi üle, õpetame sisemist tiigrit möirgama kui vaja (on vaja), aga ka otseseid tehnilisi, taktikalisi oskusi ning anname oma panuse osalejate üldisesse füüsilisse vormi. Kaasame ka harjutusi mis imiteerivad reaalseid olukordi.

Teeme teile ülevaate ka igapäevastest isikukaitsevahenditest, et mõtleksite mis teil kaasas on, mis teie ümber on ja kuidas midagi enda kaitseks kasutada saaks.

Õpime mõistma erinevaid valikuid, kuidas keerulisi olukordi üleüldse vältida, aga ka saama aru, kust jookseb punane joon, pärast mida tagasiteed ei pruugi enam olla.

Materjal on erinevatel kursustel erinev, osaliselt kordame olulist aga toome juurde ka uusi vaatenurki ning materjali.

Oodatud on igas vanuses naised ja neiud (alates ca 13 eluaastat), et teha ühiselt 4-tunnine enesekaitsetreening ning kasvatame seeläbi nii enesekindlust kui ka oskusi.
Treeningu vältel saate loomulikult ka puhata ja kosuda, füüsiliselt aktiivsematele teemadele võtame tasakaaluks vahele tehnilisemaid asju, et suudate kenasti mitu tundi vastu pidada.

Krav Maga annab efektiivsed tööriistad ka naistele, millega enda või lähedase eest seista!

Loe lähemalt Krav Maga sobivusest naistele meie kodulehelt, alalõigust Naised.

Kinkekaardid
Kui jõuluideede osas on tupikseis ning tahad teema aegsasti ära lahendada, siis võimalik et leiate kingi meie kinkekaartide seast. Võta ühendust või tulles näiteks naistekursusele, siis saame ka kohapeal kaardi kätte anda. Kaardid on nii virtuaalsed kui ümbrikus kätteantavad.


Naiste enesekaitsekursuste reeglid / tasumine ja osalemine

* Registreerime koha osalustasu laekumiste järgi.
Igasuguse ootamatu või ettenägematu haiguse puhul aktsepteerime osaluse tühistamise hiljemalt 24 tundi enne üritust, kui kirjutate meile aadressile events.kmgestonia@gmail.com või info@krav-maga.ee .

* Kõik mida kursusel õpetame, teeme heas usus, et õpilased uusi oskusi ilma piisava põhjuseta kellegi peal ei kasuta. Sama selgitame ka regulaartreeningutel, aga kuna naiste enesekaitsekursustele võib sattuda inimesi esimest korda ja ka ainsal korral, siis peame vajalikuks see eraldi ära märkida. Krav Maga treeningud läbi Krav Maga Global Estonia baseeruvad iseenda enesekaitsel või kolmanda isiku kaitsel. Meie kursustel ei õpeta me kedagi põhjuseta füüsilist jõudu kasutama või Eesti Vabariigi seadusi rikkuma. Iga osaleja, kes kursusele tuleb, saab sellekohase teavituse.

* Krav Maga Global Estonia trennid ja kursused on alati üles ehitatud turvalise treenimise printsiibist lähtudes ja viime vigastuste võimalikkuse maksimaalselt alla. Traumade vältimiseks teeme kõik oleneva ja tänu turvalisele treenimisele juhtub traumasid praktikas äärmiselt harva, kuid me ei saa vastutada nende tekkimise eest, vaid viia nende tekkevõimalus miinimumini. Iga osaleja vastutab lõppkokkuvõttes iseenda keha ning võimalike tervisepuudulikkuste eest.

* Rakendame oma oskusi alati meie poole pöördunud treenija hüvanguks, arvestame asjaoluga et ning temal kui trenni- või kursusekaaslastel võib puududa varasem kogemus ja loodame kahepoolsele heasoovlikkusele, mõistlikkusele, arusaamisele ning panustame eelkõige treenija turvalisusele! Alati on aga ka hea tulla sõbraga, keda varasemast juba tunned ning usaldad!

Kõik osalenud huvilised võivad soovi korral ka igal ajal tulla meie regulaartreeningutele, kui riik trennitegevust parasjagu niipalju ei piira, et regulaartrennid toimuda ei saa.
Grupitreeningute ajad