Uus hooaeg 2021-22 ja 2022 algus

TRENNIST!
Aastal 2022 alustame uue baaskursusega (baaskursus 3) 06.01.2022 ja ootame ka ühinema sealt jooksvalt edasi, järgmiste trennide jooksul. Uuel aastal tuleb uue baaskursuse kõrvale ka edasijõudnute trenn, kuhu ootame sügiseste Baaskursus 1 ja 2 lõpetanuid ja varasemaid juba kogemustega treenijaid.
Huvi korral hakake mõtlema ka varustuse soetamise peale, et teha turvaliselt ja efektiivselt trenni, võimalikult kiiresti areneda, et enda ning teiste eest targalt seisma õppida! Küsige julgesti nõu ja lugege eelnevalt meie kodulehe varustuse sektsioon läbi. Enne soetamist tee kindlasti läbi proovitrenn (TASUTA!) ja küsi nõu.

Kaera 21, Tallinn (Sõle Selveri lähedal)

E –  17.30 – 19.00 (Baaskursus 3)
       19.00 – 20.30 (Edasijõudnud)

N –  17.30 – 19.00 (Edasijõudnud)
       19.00 – 20.30 (Baaskursus 3)

*Baaskursus 3 – alates 06.01.2022


TERVISEST!
Trenni tulijatele niipalju, et meie kedagi millekski, mis on seaduslikult vabatahtlik otsus, mitte mingit moodi ei survesta. Küll aga usume, et kõik huvilised jäävad igasuguste haigusnähtude korral tulemata ning hoolitsevad oma trennipere tervise eest läbi inimliku kohusetunde, nii nagu me alati seda teinud oleme, ka kolm aastat tagasi.
Loomulikult ei oska me öelda milliseks hooaeg kujunema hakkab. Kui palju oleme sees, kui palju väljas? Sügishooajast suve alguseni oleme alati olnud sees, see on ka absoluutne prioriteet kui me nii saame! Arusaadavalt on see ennustamatu! Püüame aga anda endast parima, et muuta treeningkogemus viimasel ajal tugevalt käänulisel teel võimalikult nauditavaks .. kõigile!

BAASKURSUSEST!
Käivitame koheselt ka Krav Maga baaskursuse! Uuest hooajast käsitletakse ka värsket, uue Curriculumi materjali, mis rahvusvaheliste ekspertide poolt programmi on suunatud! Ootame treeningule kõiki alates 13-eluaastast. Kui keegi väga soovib ja on tahet, siis loomulikult läheneme asjadele individuaalselt ning treenija valmisolekut hinnates.
Huvilistel on võimalik kas soetada baaskursuse/uue tulija pakett hinnaga 150 EUR või 10x kaart hinnaga 95 EUR. Kuukaarte me selle üles-alla koroonatralli ajal ajutiselt ei väljasta.

MIS ON KRAV MAGA?
Meie kodulehel on palju lugemist ja Sotsiaalmeedia sektsioonis on nii ÕL TV viieosaline saateprojekt kui ka raadiosaade tänu Pereraadio lahkele kollektiivile, mõlemad eelmisest hooajast, saate samuti küsimustele vastuseid.
Meil on ka kinkekaardid, kui soovite kellelegi praktilist üllatust teha! Tutvuge julgesti erineva informatsiooniga ja võtke ühendust kui midagi vastamata jääb, ühtlasi tehke julgesti ettepanekuid, kui midagi teie jaoks ehk paremini teha saame!

Teie KMG Eesti