Krav Fight Camp 2018

Krav Maga Global Eesti (KMG Eesti) jaoks on aasta 2018 aasta nagu sõit Ameerika mägedel. Hetkel on käimas Eesti esimene Krav Maga instruktorite kursus, meil on juba olnud ning on ka ees erinevaid seminare ja üritusi, mida on läbi viinud ja viimas oma ala eliiti kuuluvad eksperdid, me avame sügisel Viimsis KMG Eesti päris enda Krav Maga saali ning me taas kuulutame uhkusega välja selle aasta suvelaagri:

KRAV FIGHT CAMP 2018

09. August – 12. August (N, R, L ja P) juba väga mitmetele tuntud looduskaunis PIIUMETSA puhkekeskuses, Eesti Vabariigis / www.piiumetsa.ee/kontakt

HINNAD: VARAJANE 199 EUR / TAVALINE 239 EUR / KUTSU KAASA UUS NÄGU 179+179 EUR /

Selle aasta 4-päevane suvelaager saab olema väga eriline, seda nii ideeliselt kui ka piletihinnalt, mis on soetatav vaid 199 EUR eest kui piisavalt vara reageerida (maksed kuni 15.06.2018). Laagri kontseptsioon on sama mis varem, kuid teeme mõned tähendusrikkad muutused – me arutasime erinevaid võimalusi kuidas KMG Eesti kui klubi ja miks mitte ka kui trennipere tugevamaks muuta ja seeläbi läheneda üritusele teistmoodi:

1. Selle aasta laager saab olema oluliselt odavam ja erinevate hinnavõimalustega, mille aitab tagada väga strateegiline otsus mitte tuua kohapeale külaliseksperti (loe punktis 2):

VARAJANE (maksed kuni 15.06.2018) 199 EUR
TAVALINE (maksed alates 16.06.2018 kuni suvelaagrini) 239 EUR
TOO UUSTULNUK – iga klubis treeniv liige, kes toob uue näo laagrisse, saab nii enda kui ka sõbra/uustulnuka pileti 179 EUR eest. Ideaalne variant soetada mõlemale „tasuta“ kubemekaitse 🙂 .
Kui liige on juba makse teinud, siis saab sõber/uustulnuk enda pileti niipalju odavamalt, et kaks piletit kokku ei ületa 358 EUR. Sõber/uustulnuk peab olema eelnevalt laagrisse registreeritud ja samamoodi registreerima ka saabudes kohapeal.

2. Selle aasta laager keskendub uuele Viimsi saalile (ka vana Kaera tn. saal jääb). Klubi tuleviku seisukohast on see ülioluline projekt, mille töölepaneku kallal me pidevalt kirglikult sagime – see laager saab olema siiras ja aus eelarve kogumise üritus, et vähekenegi aidata klubi hädavajalike kulutustega, et valmistada ette uus ja mõnus treeningpind. Treeningvarustus, lao ja poeruumi ehitus, treeningmati hange, värvitööd ja dekoratsioonid ning erinevad reklaamikulud – võtavad lühidalt kokku teemad, mille tarvis me kõikvõimalikel viisidel ka praegu raha kogume ja mille kallal aktiivsed klubiliikmed vabatahtlikult tegelevad, muutmaks uus saal aastaringi tõeliselt mõnusaks treeningpaigaks ja erinevate ürituste läbiviimise keskuseks. Kõiki kes sel aastal vähegi aega ja võimalust leiavad, et meie suvelaagriga ühineda, täname eriti siiralt kogu südamest!

3. KMG Eesti töötab aktiivselt loomaks võimalusi, et muuta meie naiste ja laste ohutus oluliselt prioriteetsemaks. Uus saal saab olema uute rühmade, ürituste ja seminaride keskuseks, mis aitab rakendada sedasama strateegiat. Me otsime järjepidevalt uusi võimalusi, et anda parim aitamaks muuta meie elukeskkond turvalisemaks ja isegi anda peredele võimalus koos trenni teha. Krav Maga looja Imi Lichtenfeld’i suur unistus oli, et iga laps suudaks ennast kaitsta!

4. Meie 2018 suvelaager saab olema küll ilma eksperttaseme välisinstruktorita, kuid me kasutame maksimaalselt meie endi uute instruktorite abi, kes töötavad ka praegu selle nimel, et Juulis Eesti esimene Krav Maga instruktorite kursus edukalt lõpetada.

5. Kohalik söögikoht saab pakkuda hommikusööki ning lõunat igal päeval, seda arvestuslikult 12-15 EUR eest.

6. Kuna vabade voodite arv on piiratud, siis me loodame, et osalejad on vajadusel ka avatud mõtlemisega telkide kasutamise osas. Laias plaanis need, kes kiiresti reageerivad, saavad garanteerida endale ka voodikoha. Inimeste ja varustuse transpordi saame kindlasti ka taas paika, selleks on juba vaja teada täpsemalt kes osalevad ja kes mis sõiduvahendiga liiguvad.

7. Varustus – hädavajalik varustus, mis võiks treenimiseks käepärast olemas olla (nii laagris kui tavatreeningutel) oleks kubemekaitse, hambakaitsmed ja paar kindaid, võtete tegemiseks võiks need olla MMA-kindad. Ideaalis võiks turvavarustuses olla ka poksikindad (eriti algajatele) ja jalakaitsmed (korralike jalalöökide ja –blokkide tegemiseks), miks mitte ka kiiver, vest ning siseruumides maadlusjalatsid. Väljas olles sobivad tossud, peaasi et liialt pehmed pole. Laagris võiks olla nii välijalanõud kui ka sisejalanõud saalis treenimiseks. Ärge unustage – kaitsevarustus annab võimaluse reaalsemateks ja turvalisemateks treeninguteks nii kandjale kui ka tema vastasele!

8. Krav Maga on mõeldud kõigile – noortele ja vanadele, naistele ja meestele, juba kogemustega Krav Maga või enesekaitse/võitluskunstide harrastajatele kui ka päris algajatele. See on kollektiivne treeninglaager inimestele, kes soovivad parandada vormi ja suurendada enesekindlust läbi autentse Krav Maga enesekaitsesüsteemi õppimise, veeta mõnusalt aega, tõugata ennast füüsilisele tegevusele ja panna end proovile ning veeta aega värskes õhus looduskaunis kohas.

Registreerimiseks kirjuta TÄISNIMI ja TELEFONINUMBER aadressile: info@krav-maga.ee
Ülekande saab teha:
LHV Pank:
KMG-Krav Maga Global Eesti MTÜ
EE297700771002579745

Eelmise aasta laagri lühike tutvustusvideo: www.youtube.com/watch?v=YMI_uBcHPh0

MUUDAME KOOS SELLE SUVE TAAS MÄLESTUSVÄÄRSEKS!

FB event: https://www.facebook.com/events/613051665727754/